Kody W Plusie W Taryfie Wiecej Do Wszystkich Sieci

Kody W Plusie W Taryfie Wiecej Do Wszystkich Sieci - W plusie nielimitowane smsy wszystkich sieci za 5 ł /, Od 7 sierpnia plus wprowadza nową ofertę obniżającą koszty smsów. usługa „nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” będzie dostępna. Nowa oferta mixplus 6 plusie telepolis.pl, Oprócz tego klient może wykupić usługi obniżające koszty połączeń: • nielimitowane rozmowy z 5 numerami w plusie i na stacjonarne w cenie 10 zł za 30 dni. Roczna ważść konta plusie na kartę [ankieta, Serwis telepolis.pl zastrzega sobie prawo redakcji skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo wulgarne obraźliwie lub w inny.Taryfy więcej plusie na kartę .pl, Zapoznaj się poprzednimi taryfami w plusie na kartę. wpisz kod a następnie doładuj konto odpowiednią kwotą. czas na dokonanie doładowania po włączeniu.Kody plusa forum.o2.pl, Dils: witam. szukam wszędzie i nie mogę znaleźć. może ktoś wie jaki jest kod na 500 (lub 1000) sms za darmo w plusie i ewentualnie ile kosztuje aktywacja.Nowy na kartę cztery taryfy "więcej" aktualizacja 7, Promocyjna stawka za minutę do wszystkich sieci : promocyjna stawka za sms do wszystkich sieci: kwota doładowania: jak aktywować 25 gr: 9 gr: 30 – 49 zł.0 ł za rozmowy lub smsy plusie na kartę , Aby dzwonić lub pisać do wszystkich w plusie za darmo należy aktywować jedną z promocji: • rozmowy za 0 zł w plusie: kod 1361131# i naciśnij słuchawkę.


Kody plusa forum.o2.pl, Grabson19 (07.05.07 13:42): witam ! mam ciekawy kod który suzy do doŁadowania z komórki na komórke dziaŁa on tylko w plusie patrz jak to sie robi!!!.W plusie nielimitowane smsy wszystkich sieci za 5 ł /, Od 7 sierpnia plus wprowadza nową ofertę obniżającą koszty smsów. usługa „nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” będzie dostępna.


Roczna ważść konta plusie na kartę [ankieta, Serwis telepolis.pl zastrzega sobie prawo redakcji skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo wulgarne obraźliwie lub w inny.

Kody W Plusie W Taryfie Wiecej Do Wszystkich Sieci Related Posts